• повик за поддршка + 86-757-2929 0756    anny@jcfurniture.cn

за нас

3 (2)

Foshan Jiangchang Мебел копродукции, ООД

Foshan Jiangchang Мебел Ограничена има 6 години искуство во хотелски мебел, банкет мебел и отворено мебел развој, производство и продажба. Нашите производи вклучуваат: Chiavari Чаир банкет стол банкет маса Софа Чаир покрие маса крпа Дух стол Мобилни фаза пластичен стол пластични маса, тролејбус .King стол.

Имаме 8 лица на тим за продажба. Ве молиме слободно контактирајте со нас директно, преку е-пошта или телефон. Ние ќе ви одговор во прв момент. Ние постојано се стремиме да се постигне најдобрите преку развој на интерни обуки на вработените во текот на управувањето со високи ниво. Наша цел е да се создаде понудената ситуација за вас на нашите клиенти и да ни добавувачот.

Нашата фабрика има изложбен салон, Вие сте добредојдени да ја посетите тука. Можете да инспекција нашата работилница и да се види нашата линија на производи заедно.


WhatsApp Online Chat !