Банкет стол - Кина Foshan Jiangchang Мебел
  • повик за поддршка + 86-757-2929 0756    anny@jcfurniture.cn

банкет стол

Краток опис:

Име на производ Банкет столици за продажба
Модел број SF-YH01
материјал Железо / алуминиум
големина 45 * 52 * 92mm
пакување ПП торба, оган торба
Перниче 6cm мувла седиште
MOQ 50pcs
Време на испорака 15-30 дена (врз основа на вашите количина)

детали за производот

Тагови производ

Бренд:  Jiangchang

Земја на потекло:  Foshan, Кина

Материјал:  Железо / алуминиум

Тежина: 5.2kg / 4.6kg

Големина: 45W * 52D * 92H см

Седиште и назад:  сунѓер со висока густина

Перница: 6cm седиште мувла

MOQ:  50 парчиња

информација за продуктот

Име на производ Банкет столици за продажба
Модел број SF-YH01
материјал Железо / алуминиум
големина 45 * 52 * 92mm
пакување ПП торба, оган торба
Перниче 6cm мувла седиште
MOQ 50pcs
Време на испорака 15-30 дена (врз основа на вашите количина)

000000000000000

0102030405060708


  • Тема:
  • Следно:

  • WhatsApp Online Chat !