Chiavari chair - China Foshan Jiangchang Furniture
  • повик за поддршка + 86-757-2929 0756    anny@jcfurniture.cn

Chiavari chair

Краток опис:

Име на производ Злато Chiavari Столици
Модел број SF-ZJ01
материјал Железо / алуминиум
големина 45 * 52 * 92mm
боја Чаир Сите бои за избор (златна, бела, треска, итн.)
пакување 10 / 12pcs / магацинот ПП торба, оган торба
Површински третман Спреј сликарство готовиот
MOQ 50pcs
Време на испорака 15-30 дена (врз основа на вашите количина)

детали за производот

Тагови производ

Бренд:  Jiangchang

Земја на потекло:  Foshan, Кина

Материјал:  Железо / алуминиум

Тежина: 5kg / 3.2kg

Големина: 39W * * 42г 92H см

MOQ:  50 парчиња

информација за продуктот

Име на производ Злато Chiavari Столици
Модел број SF-ZJ01
материјал Железо / алуминиум
големина 45 * 52 * 92mm
боја Чаир Сите бои за избор (златна, бела, треска, итн.)
пакување 10 / 12pcs / магацинот ПП торба, оган торба
Површински третман Спреј сликарство готовиот
MOQ 50pcs
Време на испорака 15-30 дена (врз основа на вашите количина)

图片 1

0102030405060708


  • Тема:
  • Следно:

  • WhatsApp Online Chat !