Црква стол SF-JT01 - Кина Foshan Jiangchang Мебел
 • повик за поддршка + 86-757-2929 0756    anny@jcfurniture.cn

Црква стол SF-JT01

Краток опис:


 • Бренд: Jiangchang
 • Земја на потекло: Foshan, Кина
 • Материјал: челик + висока густина сунѓерести + ткаенина
 • Големина: W48 * D55 * H 88cm
 • Цевка Големина: 25 * 25 * 1.0mm
 • Тежина: Тежина на апаратот: 7,0 кг / Бруто Тежина: 7,2 кг
 • MOQ: 50 парчиња
 • детали за производот

  Тагови производ

  Бренд:  Jiangchang

  Земја на потекло: Foshan, Кина

  Материјал: челик + висока густина сунѓерести + ткаенина

  Големина:  W48*D55*H 88cm

  Цевка Големина: 25 * 25 * 1.0mm

  Тежина:  Net weight:7.0 kgs/ Gross weight:7.2 kgs

  MOQ: 50 парчиња

  12345678910


 • Тема:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !