Нерѓосувачки челик стол - Кина Foshan Jiangchang Мебел
  • повик за поддршка + 86-757-2929 0756    anny@jcfurniture.cn

столица од нерѓосувачки челик

Краток опис:

Име на производ Нерѓосувачки челик свадба столици
Модел број SF-SS01
материјал Од нерѓосувачки челик рамка + СТП кожа
големина 450 * 450 * 910mm
пакување 4pcs / ЦТН
CBM 0.75cbm
MOQ 30 парчиња
Време на испорака 15-30 дена (врз основа на вашите количина)

детали за производот

Тагови производ

Бренд:  Jiangchang

Земја на потекло:  Foshan, Кина

Материјал:  Stainless Steel + leather/fabric

Големина: 45W * 45D * 91H см

Fecture: луксузни и издржлив

MOQ: 20 парчиња

информација за продуктот

Име на производ Нерѓосувачки челик свадба столици
Модел број SF-SS01
материјал Од нерѓосувачки челик рамка + СТП кожа
големина 450 * 450 * 910mm
пакување 4pcs / ЦТН
CBM 0.75cbm
MOQ 30 парчиња
Време на испорака 15-30 дена (врз основа на вашите количина)

图片 1

0010203040506789


  • Тема:
  • Следно:

  • WhatsApp Online Chat !