karrige banket - China Foshan Jiangchang Furniture
  • Mbështetje Call + 86-757-2929 0756    anny@jcfurniture.cn

karrige banket

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit Banquet Karrige për shitje
Numri i modelit. SF-YH01
material Hekuri / alumini
madhësi 45 * 52 * 92mm
paketim qese PP, qese zjarri
jastëk 6cm myk vend
moq 50pcs
Koha e dërgimit 15-30 ditë (në bazë të sasisë tuaj)

Detail Product

Produkt Tags

Markë:  Jiangchang

Vendi i origjinës:  Foshan, China

Materiali:  Hekuri / alumini

Pesha: 5.2kg / 4.6kg

Size: 45W * 52d * 92H cm

Vend dhe mbrapa:  sfungjer densitet të lartë

Cushion: 6cm myk vend

MOQ:  50 copa

Product Information

Emri i produktit Banquet Karrige për shitje
Numri i modelit. SF-YH01
material Hekuri / alumini
madhësi 45 * 52 * 92mm
paketim qese PP, qese zjarri
jastëk 6cm myk vend
moq 50pcs
Koha e dërgimit 15-30 ditë (në bazë të sasisë tuaj)

000000000000000

0102030405060708


  • I mëparshëm:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !