Stainless steel karrige - China Foshan Jiangchang Furniture
  • Mbështetje Call + 86-757-2929 0756    anny@jcfurniture.cn

karrige Stainless steel

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit karrige çeliku Stainless dasmës
Numri i modelit. SF-SS01
material kornizë çelik + lëkurë Pu
madhësi 450 * 450 * 910mm
paketim 4pcs / ctn
CBM 0.75cbm
moq 30 copë
Koha e dërgimit 15-30 ditë (në bazë të sasisë tuaj)

Detail Product

Produkt Tags

Markë:  Jiangchang

Vendi i origjinës:  Foshan, China

Materiali:  Stainless Steel + leather/fabric

Size: 45W * 45D * 91H cm

Fecture: luksoze dhe të qëndrueshme

MOQ: 20 copa

Product Information

Emri i produktit karrige çeliku Stainless dasmës
Numri i modelit. SF-SS01
material kornizë çelik + lëkurë Pu
madhësi 450 * 450 * 910mm
paketim 4pcs / ctn
CBM 0.75cbm
moq 30 copë
Koha e dërgimit 15-30 ditë (në bazë të sasisë tuaj)

图片 1

0010203040506789


  • I mëparshëm:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat !