• Call Mbështetje + 86-757-2929 0756    anny@jcfurniture.cn

Rreth nesh

3 (2)

Foshan Jiangchang Furniture Co., Ltd

Foshan Jiangchang Furniture Limited ka 6 vjet përvojë në mobilje hotel, mobilje banket dhe zhvillimin mobilje në natyrë, prodhimit dhe shitjes. Produkti ynë përfshijnë: Chiavari karrige Banquet Banquet karrige tavolinë Sofa Chair leckë mbuluar Tabela karrige Ghost fazë Mobile karrige plastike tavolinë plastike, karrocë .King karrige.

Ne kemi 8 personat e ekipit të shitjes. Ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me ne direkt, me E-mail apo telefon. Ne do të ju përgjigje në kohën e parë. Ne vazhdimisht përpiqemi për të arritur më të mirë përmes zhvillimeve të trajnimit të punonjësve të brendshme përmes menaxhimit të nivelit të lartë. Ne kemi për qëllim për të krijuar një situatë të favorshme për ju klientit tonë dhe na furnizuesit.

Fabrika jonë kanë sallë ekspozite, ju mirëpresim të vizitoni këtu. Ju mund të inspektimit punëtorinë tonë dhe të shohim linjës produktit tonë së bashku.


WhatsApp Online Chat!