furnizimi i fabrikës Modeli i formës së rrumbullakët Karrige ngrënie çeliku inox SF-SS029 - Mobilje Kine Foshan Jiangchang
 • Call Mbështetje + 86-757-2929 0756    anny@jcfurniture.cn

furnizimi i fabrikës Modeli i formës së rrumbullakët Kryetari i darkës prej çeliku të pandryshkshëm SF-SS029

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit karrige çeliku Stainless dasmës
Numri i modelit. SF-SS01
material frame Stainless steel + lëkurë Pu
madhësi 450 * 450 * 910mm
paketim 4pcs / ctn
CBM 0,75 kbm
moq 30 copë
Koha e dërgimit 15-30 ditë (në bazë të sasisë tuaj)

 • Materiali: çelik inox
 • Moq: 30pcs
 • Siperfaqja: Madhësia standarde
 • Porti: Shenzhen / Guangzhou
 • Pesha: Pesha neto: 6.5KG
 • Detail Product

  Etiketat e produkteve

  Markë:  Jiangchang

  Vendi i origjinës:  Foshan, Kinë

  Materiali:  Stainless Steel + leather/fabric

  Size: 45W * 45D * 91H cm

  Fecture: luksoze dhe të qëndrueshme

  MOQ: 20 copa

  Informacione mbi produktin

  Emri i produktit karrige çeliku Stainless dasmës
  Numri i modelit. SF-SS01
  material frame Stainless steel + lëkurë Pu
  madhësi 450 * 450 * 910mm
  paketim 4pcs / ctn
  CBM 0,75 kbm
  moq 30 copë
  Koha e dërgimit 15-30 ditë (në bazë të sasisë tuaj)

  14

  karrige inox98

  chair14 inox

  çelik karrige paketim

  0203040506789

 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!