ari praruar karrige rrëshirë phoenix SF-RCC11 - China Foshan Jiangchang Furniture
 • Call Mbështetje + 86-757-2929 0756    anny@jcfurniture.cn

ari praruar karrige rrëshirë phoenix SF-RCC11

Përshkrim i shkurtër:

Markë: Rrëshirë phoenix karrige
Materiale: rrëshirë
Madhësia Tube: 30 * 30 * 3.0mm
Pesha: Pesha neto: 4.6kgs / Pesha bruto: 4.8kgs
Ngjyra karrige: Qartë, .gold bardhë .black
Seat: densitet të lartë sfungjer jastëk
Design: Knock poshtë dizajn
paketë: 4cop / CTN
Sasia Loading: 1000pcs / 20ft, 2200pcs / 40HQ
Quality garantuar: Më shumë se 3 vjet
Koha e dërgimit: 15-30 ditë pas marrjes së depozitave

 • Materiali: çelik inox
 • Moq: 30pcs
 • Siperfaqja: Madhësia standarde
 • Port: Shenzhen / Guangzhou
 • Pesha: Pesha neto: 6.5KG
 • Detail Product

  Product Tags

  karrige të qartë Chiavari

  karrige rrëshirë Chiavari

  karrige rrëshirë

  sallë ekspozite dhe punëtori

   


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!