• Call Mbështetje + 86-757-2929 0756    anny@jcfurniture.cn

feja jetojnë përgjithmonë varet kulturë dhe besim

Ekipi i mësuar së bashku menaxhimit Budizmi

Një ndërmarrje vit varet nga fat, dhjetë vjet ndërmarrje varet nga menaxhimi, njëqind ndërmarrje vjet varet nga kultura, pse feja jetojnë përgjithmonë varet kulturë dhe besim! Njerëzit duhet të mësojnë për të vënë veten në këpucë të tjerëve. Vetëm në këtë mënyrë mund të jetojmë një jetë harmonike. Në ditët e ardhshme, unë do të bëjë më shumë për t'i shërbyer klientëve, të menaxhuar të punësuar dhe të kujdeset për familjet.

Ne duam të falënderojmë familjet tona për tolerancën e tyre dhe understanding.We do të doja të falenderoj klientët tanë për mbështetjen e tyre dhe care.I gjithashtu dua të falënderoj kolegët e mi për bashkëpunimin dhe ndihmën e tyre.

 

QQ 图片 20190413093606

QQ 图片 20190413093539


Ora Post: Apr-13-2019
WhatsApp Online Chat!